Ahadiho (čti Ahádovo) království

25. listopadu 2012 v 18:35 | Bleskoblesk |  Areál ranče a místa
Ahadio králoství je půlka země za rančem. Je tam jezero,prales,skály,rokle a savana. Roste tam plno stromů a dlouhé trávy. Jedním z přistěhovalců je Proužkova nevlastní sestra Proužka a zebra grévyho Magiky,která se tam přistěhovala ke své sestřenici zebře stepní Eponě (Epona=bohyně koní).
Na skály můžou chodit jen vyvolená zvířata a tukan. Taktéž na skály chodí král Ahadi,Mufasa,Taka/Scar a Uru (na Taku/Scara ještě čekáme,ale zachvíli ho budeme mít koupeného).
V savaně žije hyena,několik divokých koní,zeber a prasat jak domácích,taki jedno bradavičnaté. Po stromech lozí opice Rafiky s Nabou a Nefuem. Žirafy žijí také v savaně,ale blíž k rokli,kde roste plno akácií. Roklí migrují zebry přes jezero,vekterém žije krokodýl Trilboit (je to takový krokodýl z Kindr vajíčka,který je hodně rozpláclý,proto se mu tak říká) a krokodýl nilský.
Dlouhá tráva je v zemi především proto,aby mohli lvi a leopard lovit. Je tam i jedno mládě geparda,jehož matka zemřela (přitom tu amtku ani nemáme koupenou :P) a tak se o něj stará keopard. V neposlední řadě tam jsou i bažiny,ve kterých se občas pohybuje krokodýl,s nadějí na kořist. Dalšími obyvateli jou tři hroši. Pokud do bažiny hroši nebo prasata vejdou,můžou i zemřít buďto uváznutím,nebo sežráním kroodýla. Tato tragédie se naštěsí nestala a korkodýl ulovil zatím jen pár pelikánů,pakoně a ryby. Občas tam na návštěvu choí zvířata z jiných krajin nebo ranče.
Proto ty portréty zvířat byly tak malé :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama