Prosinec 2012

Dárky, dárky!

25. prosince 2012 v 10:54 | Bleskoblesk |  Dobytek
Jumbo!
Včera jste se na mém hlavním blogu spider-unicorn.blog.cz mohli dočíst o tom, jak mi vadilo, že jsem nedostala to, co jsem si přála. Za to sestra dostala černobílou krávu s teletem a prase se selátkem ze s ady Farm. Jsou to dokonalé modely, z torchu tvrdší gumy, než má Papo. Bohužel jsem si přála jednorožce, model, který jsem si přála rok. A k mému překvapení tam nebyl. Dostali jsme ale notebook. Ano, a teď že jsem nevděčná. Nemám ráda drahé dárky a už vůbec ne elektronické. Přímo skřípu zuby, když to vidiím. Stačí mi jeden PC. Ale to je jedno, ke dnešku. Děda řekl, že donesl ještě dva dárky. Sestra dostala svetr a já si říkala, že si jednorožce koupím do sbírky na narozeniny. Čekala jsem, že tam budu mít taky svetr. A nakonec tam byl:
Jednorožec. Byla jsem moc ráda, proto jsem jej pojmenovala Bleskobleska, dle mého charu ( postavy, za kterou skrýváte svou idenditu ). Momentálně jsem fotila Šemíka, až budu mít čas,dodám jeho foto. Zatm ahoj!

Nový model do sbírky!

12. prosince 2012 v 14:37 | Prcek prcek |  Šelmy
Vážení a milí.
Zítra mám narozeniny a dostala jsem k nim už předevčírem dárek-model lvíčete.I hned jsem lvíče pojmenovala Taka/Scar,dle postavy ze Lvího krále.A sestra,protože umí svahilsky mi jméno Taka přeložila,znamená to chtičný.
Později tu budou i jeho fotky.